Sort by
  • The Beekeeper

    ★★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★★½

  • Bridge of Spies

    ★★★★½

  • The Martian

    ★★★★★

  • Steve Jobs

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • American Sniper

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • The Imitation Game

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★

  • Zero Dark Thirty

    ★★★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★½

  • Looper

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Argo

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★½

  • Inception

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Michael Clayton

    ★★★★

  • The Prestige

    ★★★★