• Along for the Ride

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Batman

    ★★★½

  • 11M

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Through My Window

    ★★½

  • The Royal Treatment

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Sailor of Lights

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Veneciafrenia

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Sounds Like Love

    ★★½

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Maixabel

    ★★★★

  • Time Is Up

    ★½

  • The Starling

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Full Time

    ★★★★

  • After We Fell

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • He's All That

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • More the Merrier

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Cover

    ★★

  • Benedetta

    ★★★

  • Great Freedom

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Girlfriends

    ★★★★

  • Potted Palm Trees

    ★★★½

  • Polyamory for Dummies

    ★★½

  • Cruella

    ★½

  • Bloodsuckers

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Crazy About Her

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★

  • The Prom

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★½

  • Palabras para un fin del mundo

    ★★★★

  • Antonio Machado: los días azules

    ★★★★

  • Leonor. El futuro de la monarquía renovada

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • Six Minutes to Midnight

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Bye Bye Morons

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Coven

    ★★★★

  • The People Upstairs

    ★★★½

  • Rifkin's Festival

    ★★½

  • The Paramedic

    ★★½