Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Black Adam

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½