Sort by
  • Deadpool 3

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Interceptor

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Malignant

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Host

    ★★½

  • Spree

    ★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Make Up

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Glass

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Set It Up

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • mother!

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½