Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Noel Miller: STOP CRYING

    ★★½

  • Old Dads

    ★½

  • Rat Bastards of Haw Creek

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Red Rooms

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink