Sort by
  • Manodrome

    ★★

  • In Ukraine

  • Kill Boksoon

    ★★★★

  • Adolfo

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Heroic

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • She Chef

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Favorite Daughter

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • My Love Affair with Marriage

    ★★★½

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

  • Hustle

    ★★★½

  • Crimes of the Future

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★½

  • The Northman

  • Moon Knight

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Silver Bird and Rainbow Fish

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★½

  • 13 Fanboy

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Chestnut Man

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • The House

  • Squid Game

  • INU-OH

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Wet Dog

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • Spencer