Meghan has logged 127 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Finest Hours

The Finest Hours

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
A League of Their Own

A League of Their Own

1992
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Meet the Fockers

Meet the Fockers

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Hope Floats

Hope Floats

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Pacifier

The Pacifier

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Time Traveler's Wife

The Time Traveler's Wife

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Longest Yard

The Longest Yard

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
27 Dresses

27 Dresses

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
12
You Don't Mess with the Zohan

You Don't Mess with the Zohan

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Blades of Glory

Blades of Glory

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
DodgeBall: A True Underdog Story

DodgeBall: A True Underdog Story

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
John Carter

John Carter

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Looper

Looper

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
The Kitchen

The Kitchen

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hancock

Hancock

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Get Smart

Get Smart

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Wanderlust

Wanderlust

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Not Another Teen Movie

Not Another Teen Movie

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
No Strings Attached

No Strings Attached

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Just Friends

Just Friends

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Remember the Titans

Remember the Titans

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Cheaper by the Dozen

Cheaper by the Dozen

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry