Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Drop

    ★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★½

  • Palm Trees and Power Lines

    ★★★½

  • I Didn't See You There

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Peninsula

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • The Nowhere Inn

    ★★★★

  • Promising Young Woman

  • Zola

    ★★★★

  • Us Kids

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Waves

    ★★½

  • Judy

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Plus One

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

    ★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Us

    ★★★★