• The Badger

    ★½

  • Free Guy

    ★★

  • He's Just Not That Into You

    ½

  • Being John Malkovich

    ★½

  • Yojimbo

    ★★

  • The Letter Room

    ★★½

  • Luca

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★½

  • Wadjda

    ★½

  • Winter Sleep

    ★★★

  • Nobody

    ★½

  • Cruella

    ★★½

  • All Through the Night

    ½

  • Sun Children

    ★★½

  • Abadan 1160

    ★½

  • Yadu

    ★★★½

  • Drowning in Holy Water

    ★½

  • Orange Days

    ★★★½