• Vida comienza, vida termina

  • Saturn and Beyond

  • Embers

  • The Invisible Mountain

  • Memoria

    ★★★★★

  • Black Widow

  • Bo Burnham: Inside

  • Outside Noise

  • Otacustas

  • Chronicles of That Time

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Cuatro paredes

  • Save Ralph

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • The One Amongst the Shadows

  • Los Fundadores

  • What Will You Do When God Dies?

  • Moon, 66 Questions

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

  • Desayuno Continental Vol. I: Generaciones

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Blue Hours

  • Fragments

  • Blood Is White

  • Ghost, Animal

  • Bicentenario

  • Miss

  • Tennis

  • I Got Home Okay

  • Nomadland

  • Beginning

  • Fauna

  • Tragic Jungle

  • See You In My Dreams

  • Río Turbio

  • Oasis

  • Hamilton

  • My Quarantine is Exile

  • Things We Dare Not Do

    ★★★★★

  • Obāchan

  • Correspondence

    ★★★★½

  • 499

  • Hysterical Girl

  • Vicario (o mi tercer intento de hacer cine)

  • Uzi

    ★★★½

  • The Rabbits' House

  • Negra

  • Days

    ★★★★★

  • Minari

  • Palm Springs

  • Promising Young Woman

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

  • Vivos

    ★★★★

  • Air Conditioner

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Border

  • La Mami

  • Doctor Sleep

  • I'm No Longer Here

    ★★★★½

  • Ana's Desire

  • The Irishman

    ★★★★

  • Death Will Come and Shall Have Your Eyes

    ★★★★★

  • Savage X Fenty Show

  • Anne at 13,000 Ft.

  • Billy

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Sanctorum