Melek has logged 12 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Yol

Yol

1982
×
★★★
Edit this entry  
22
Çakal

Çakal

2010
×
½
Edit this entry  
20
Just 6.5

Just 6.5

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Sivas

Sivas

2014
×
Edit this entry  
20
Janjan

Janjan

2007
×
½
Edit this entry  
20
Shattered Soul

Shattered Soul

2006
×
½
Edit this entry  
14
Whistle If You Come Back

Whistle If You Come Back

1993
×
½
Edit this entry  
14
I'm Not Him

I'm Not Him

2013
×
½
Edit this entry  
14
Bir Ses Böler Geceyi

Bir Ses Böler Geceyi

2012
×
½
Edit this entry  
06
Mommo

Mommo

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Magic Carpet Ride

Magic Carpet Ride

2005
×
Edit this entry  
06
For Love and Honour

For Love and Honour

2007
×
½
Edit this entry