• Swallow

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Perfect Date

  • The Dirt

    ★★★★

  • Despite Everything

  • Us

    ★★★

  • Booksmart

    ★★½

  • System Crasher

    ★½

  • The Souvenir

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★★½

  • Beats

  • Fyre

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Ant Head

  • Bird Box

    ★★★

  • Hocus Pocus 25th Anniversary Halloween Bash

  • Jobs? Never!!

  • Wach

    ★★★

  • In Fabric

  • Green Book

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • The Nightingale

    ★★★★½

  • Nothing to Hide

    ★½

  • Suspiria

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • Cam

    ★★½

  • Flavors of Youth

    ★★★½

  • Burning

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

  • Period. End of Sentence.

  • Take Your Pills

  • The Warning

    ★½

  • Mute

    ½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Lords of Chaos

  • Matangi / Maya / M.I.A.

    ★★★★★

  • Minding the Gap

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Shirkers

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★½

  • Summer of 84

    ½

  • Billy Star

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Trump: An American Dream

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★

  • Straws

  • Bluefin

  • 1922

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • mother!

    ★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★½

  • First Reformed

    ★★★★½

  • Thelma

    ★★★★

  • HAIM / Valentine

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

  • All Eyez on Me

    ★★

  • I Am Not a Witch

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Happy End

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • You Get Me

    ½

  • LA 92

    ★★★★½