• David Spade: Nothing Personal

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • The Wedding Veil Legacy

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★

  • The Wedding Veil Unveiled

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • And Just Like That… The Documentary

    ★★★★★

  • JANET JACKSON.

    ★★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Brazen

    ★★

  • The Wedding Veil

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★★

  • 'Tis the Season to be Merry

    ★★

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

    ★★★

  • A Royal Queens Christmas

    ★★

  • A Dickens of a Holiday!

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★★½

  • Merry Switchmas

  • Landscapers

    ★★★½

  • A Clüsterfünke Christmas

    ★★★½

  • A Very Merry Bridesmaid

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★★★

  • Time for Them to Come Home for Christmas

    ★★½

  • Christmas at Castle Hart

    ★★

  • Christmas on 5th Avenue

    ★★★½

  • Dancing Through the Snow

    ★★★½

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★½

  • Adele One Night Only

    ★★★★★

  • The Shrink Next Door

    ★★★★

  • The Great Christmas Switch

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • The Santa Stakeout

    ★★★½

  • Boyfriends of Christmas Past

    ★★★½

  • You, Me and the Christmas Trees

    ★★★

  • Advice to Love By

    ★★★½

  • South Beach Love

    ★★½

  • Love Strikes Twice

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Intrusion

    ★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★½

  • The Last Duel

  • A Honeymoon to Remember

    ★★★½

  • Julia

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Sweet Pecan Summer

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Clickbait

    ★★★★

  • A Little Daytime Drama

    ★★

  • The Chair

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★★½

  • A Perfect Match

    ★★½

  • The 27-Hour Day

    ★★★

  • Love, For Real

    ★★★★

  • Resort to Love

    ★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Good on Paper

  • Her Pen Pal

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • The Housewife and the Hustler

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Love on the Road

  • Mare of Easttown

    ★★★★★