Sort by
  • Dune: Part Two

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Boo, Bitch

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Love & Gelato

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • 365 Days: This Day

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

  • Jackass Forever

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • The 355

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★