RSS feed for Melissa
  • Vagabond

    ★★★★★

  • In a Lonely Place

    ★★★★★

  • La Spirale

    ★★★★

  • Hard Core Logo

    ★★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Columbus

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Faces Places

    ★★★★★

  • Inside Man

    ★★★

  • The Wailing

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Hard Boiled

    ★★★★

  • Yesterday, Today and Tomorrow

    ★★★★

  • The Road Forward

    ★★★★½

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • The Birth of a Nation

    ★★½