• 8:46

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • Swallow

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Honeyland

    ★★★★★

  • The Vast of Night

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Climax

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • mother!

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

    ★★★

  • 13th

    ★★★★★

  • Split

    ★★★

  • The Invisible Guest

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • Suicide Squad

  • Finding Dory

    ★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice