Sort by
  • Venom 3

  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • The Underdoggs

    ★★★

  • Wonka

    ★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • The Taxidermist

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Photosynthesis

  • Soft Lights and Silver Shadows

  • Before Anyone Else

  • A Real One

  • Ethan Lim: Cambodian Futures

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★½

  • Migration

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Treasure Haunt

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Origin

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Promised Land

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Poor Things

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • New Chapter

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • SARAH

  • Circus Maximus

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Video Funeral

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • From Left to Right

  • Carl's Date

  • The Flash

    ★½

  • Liz & Karla

  • WallFlower The Movie

  • Shooting Stars

    ★★★½

  • The Low and Mighty

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • through a looking glass

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

    ★★

  • memories: part 4

  • memories: part 3

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • memories: part 2

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Only the River Flows

    ★★★½

  • memories: part 1

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½