Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Old Dads

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • I'm Perfectly Fine

    ★★★½

  • Mag ik je aanraken?

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★

  • Painkiller

    ★★★

  • The Passenger

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Mother, May I?

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Weathering

    ★★½

  • BEEF

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Appendage

    ★★★

  • Close to Vermeer

    ★★★½

  • Scream VI

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Bed Rest

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Euphoria

    ★★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★