mennomail has logged 11 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Poltergeist

Poltergeist

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Amulet

Amulet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Mule

The Mule

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sputnik

Sputnik

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Gotcha!

Gotcha!

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Sleep

Sleep

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
New Order

New Order

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Hunted

Hunted

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Block Island Sound

The Block Island Sound

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry