• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★½

  • South Park: The Streaming Wars

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Offer

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • Benjamin Franklin

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bubble

    ½

  • Jeff Foxworthy: The Good Old Days

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★½

  • Home Team

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Black Friday

    ★★★

  • Bruce Springsteen & The E Street Band - The Legendary 1979 No Nukes Concerts

    ★★★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ½

  • Stunted

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The First Wave

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★

  • The Addams Family 2

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★