• Prey

    ★★★★

  • Nikki Glaser: Good Clean Filth

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Joy Ride

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Who Killed the KLF?

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • American Night

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★