RSS feed for Hendrik
  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • North by Northwest

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Evil Genius

    ★★★★½

  • The Nun

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • The Natural

    ★★★

  • Who's Afraid of Virginia Woolf?

    ★★★★★

  • Aliens

    ★★★★★

  • Aliens of the Deep

    ★★★

  • Book Club

    ★★★

  • Operation Finale

    ★★★

  • Rear Window

    ★★★★★

  • LA 92

    ★★★★

  • Three Kings

    ★★★½

  • Patriots Day

    ★★★★