• Pelé

    ★★★

  • Burrow

    ★★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★

  • Becoming

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Une petite visite à mon collège

    ★★★

  • Mulan

    ★★

  • Tom Papa: You're Doing Great!

    ★★★

  • Lamp Life

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • Loop

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Wind

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • David Foster: Off the Record

    ★★★

  • American Factory: A Conversation with the Obamas

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★★★

  • Float

    ★★★

  • Simon Amstell: Set Free

    ★★★

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★

  • The Lion King

  • Horrible Histories: The Movie - Rotten Romans

    ★★★

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Tolkien

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Knock Down the House

    ★★★★★

  • The Vast of Night

    ★★★★

  • The Great Hack

    ★★★★

  • Late Night

    ★★★

  • Apollo 11

    ★★★★★

  • Smash and Grab

    ★★★

  • Kitbull

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Ellen DeGeneres: Relatable

    ★★

  • Vice

    ★★★

  • Kevin Bridges: The Brand New Tour - Live

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mortal Engines

    ★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★

  • In the Space Between Ages

    ★★★★★

  • Amazing Grace

    ★★★★