• 1 Night In San Diego

    ½

  • Most Guys Are Losers

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★

  • Peter the Penguin

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★½

  • Hubie Halloween

  • Spontaneous

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • Lost Girls & Love Hotels

  • Joe Bell

    ★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The Owners

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • The Oak Room

    ★★★

  • Night Shifts

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • PVT CHAT

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • The Undertaker's Home

  • Abracitos

    ★★★

  • Magic Camp

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • The Tax Collector

    ½

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Stunt Double

    ★★★★

  • Peninsula

    ★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Ghosts of War

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Unhinged

    ★½

  • Ava

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Greyhound

    ★★½

  • The Rental

    ★★★½

  • Vampire Dad

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Infamous

  • Artemis Fowl

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Becky

    ★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Last Moment of Clarity

    ★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • Capone

    ★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★

  • The Eddy

    ★★½

  • 100% Wolf

    ★★★

  • Hollywood

    ★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Inheritance

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★