Sort by
  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • We Might As Well Be Dead

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • All That Breathes

    ★★★½

  • INU-OH

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Deep House

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Peninsula

    ★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Expedition Content

    ★★★½

  • Twittering Birds Never Fly: The Clouds Gather

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★★

  • Blood Quantum

    ★★★★

  • Joker

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Promare

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★★

  • Girl on the Third Floor

    ★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★½

  • Koko-di Koko-da

  • Hail Satan?

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Halloween

    ★½

  • Suspiria

    ★★

  • Knife+Heart

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Mom and Dad

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Beach Rats

    ½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • The Void

    ★★★

  • Mascots

    ★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★

  • Arrival

    ★★★½

  • Shin Godzilla

    ★★★★