Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Carmen

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Umma

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Single All the Way

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • A Castle for Christmas

    ½

  • House of Gucci

    ★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½