Sort by
  • Dirty Harry

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • American Gangster

    ★★★

  • Bad Boys

    ★★½

  • Rush Hour

    ★★★½

  • Chappie

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Kick-Ass 2

    ★★★½

  • War Dogs

    ★★★½

  • Spy

    ★★½

  • Ocean's Thirteen

    ★★★

  • Nerve

    ★★★

  • GoodFellas

    ★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★