Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Champions

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Somewhere in Queens

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Black Friday

    ★★★½

  • The Making of Rocky vs. Drago by Sylvester Stallone

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Bingo Hell

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Silent Night

    ★★★★½

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Old Henry

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Hunter's Cabin

    ★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The Ice Road

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

    ★★★★½

  • The Marksman

    ★★★½

  • Jolly

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★★

  • Fatman

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★