RSS feed for MexicanSquilo
  • Extraction

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Decline

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Jexi

    ★★★

  • Code 8

    ★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Anna

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • Stuber

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Polar

    ★★★

  • Glass

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • The Predator

    ★★★

  • The Nun

    ★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Slender Man

  • The Meg

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • The First Purge

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Climax

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Rampage

    ★★½

  • Truth or Dare

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • The Hurricane Heist

    ★★★

  • Red Sparrow

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Early Man

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Fifty Shades Freed

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • Bright

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★