• Beavis and Butt-Head Do the Universe

  • Blowback

  • Jerry & Marge Go Large

  • Spiderhead

    ★★★

  • The Walk

  • Lightyear

    ★★★★

  • Halftime

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Unhuman

  • The Overnight

  • White Elephant

  • Hollywood Stargirl

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Crimes of the Future

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • F*ck Love Too

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Last Seen Alive

    ★★

  • Vendetta

  • Firestarter

    ★★

  • The Valet

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★★

  • Candy

    ★★★★

  • Thar

    ★★★

  • Escape the Field

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Rumspringa

    ★★★

  • Honeymoon With My Mother

    ★★★

  • The Aviary

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Marmaduke

    ★★

  • Memory

    ★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • Silverton Siege

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • Unplugging

    ★★★

  • Polar Bear

    ★★★★

  • Choose or Die

  • Father Stu

    ★★★

  • Room 203

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Twin

    ★★

  • Hunting Souls

    ★★

  • Dakota

  • The Devil You Know

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • All Hail

    ★★★

  • Morbius

  • The Girl From Plainville

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Infinite Storm

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★★

  • Jeff Foxworthy: The Good Old Days

    ★★★

  • The Institute

  • Umma

    ★★

  • Without Saying Goodbye

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Tethered

    ★★★

  • Black Crab

    ★★★