mya has logged 21 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Looper

Looper

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Calm with Horses

Calm with Horses

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry