RSS feed for MiaPia

MiaPia has rated 19 films ★★ .

  • Playing with Fire

    ★★

  • Next Friday

    ★★

  • Austin Powers in Goldmember

    ★★

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★★

  • The Kitchen

    ★★

  • When a Stranger Calls

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Poison Ivy

    ★★

  • Polaroid

    ★★

  • Maggie

    ★★

  • City Lights

    ★★

  • Captive State

    ★★

  • The Perfect Date

    ★★

  • The Lobster

    ★★

  • A Ghost Story

    ★★

  • Serenity

    ★★

  • Kevin Hart's Guide to Black History

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★