RSS feed for MiaPia

MiaPia has rated 47 films ★★★ .

  • The Lion King

    ★★★

  • Stuber

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Breaking In

    ★★★

  • Burn

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • The Wind

    ★★★

  • Once Upon a Time... in Hollywood

    ★★★

  • The Hustle

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Pontypool

    ★★★

  • Disobedience

    ★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★

  • The Amityville Horror

    ★★★

  • The Endless

    ★★★

  • Confessions

    ★★★

  • Batman Begins

    ★★★