RSS feed for MiaPia

MiaPia has rated 95 films ★★★★ .

  • Bring It On

    ★★★★

  • Case 39

    ★★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★★

  • Nappily Ever After

    ★★★★

  • The Others

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★★

  • Training Day

    ★★★★

  • Judy

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Phone Booth

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • No Good Deed

    ★★★★