Mia has logged 18 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Spy

Spy

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
So Undercover

So Undercover

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Music and Lyrics

Music and Lyrics

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Chalet Girl

Chalet Girl

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
This Is Where I Leave You

This Is Where I Leave You

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Rebecca

Rebecca

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Wild Child

Wild Child

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Blended

Blended

2014
×
Read the review Edit this entry  
07
Legend

Legend

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Holidate

Holidate

2020
×
Read the review Edit this entry  
07
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry