• Ant-Man

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • Iron Man 3

    ★★

  • Thor

    ★★★½

  • The Incredible Hulk

    ★★

  • Iron Man 2

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Night at the Museum

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Morning Glory

    ★★★½