Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Pokémon: The Arceus Chronicles

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★