• Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Lantern's Lane

    ½

  • Finch

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • My Best Friend Anne Frank

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

    ½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Beckett

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Ice Road

    ★½

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

    ½

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

  • Out of Death

    ½

  • F9

    ½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass