RSS feed for MichaelAyBayBay
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Edit this entry  
27
Unsane

Unsane

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Pyewacket

Pyewacket

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Sound of My Voice

Sound of My Voice

2011
×
★★★★
Edit this entry  
04
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Edit this entry  
10
Veronica

Veronica

2017
×
★★★½
Edit this entry  
09
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★½
Edit this entry  
01
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★★
Edit this entry  
06
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★★
Edit this entry