dylan has logged 16 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★
Edit this entry  
22
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★
Edit this entry  
21
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Hero

The Hero

2017
×
★★★½
Edit this entry  
15
mother!

mother!

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
American Assassin

American Assassin

2017
×
★★½
Edit this entry  
14
Café Society

Café Society

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Learning to Drive

Learning to Drive

2014
×
★★★
Edit this entry  
13
Lila & Eve

Lila & Eve

2015
×
★★½
Edit this entry  
08
It

It

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
02
No Escape

No Escape

2015
×
★★★½
Edit this entry  
01
What the Health

What the Health

2017
×
★★★
Edit this entry  
01
Survivor

Survivor

2015
×
★★
Edit this entry