Sort by
  • Spy Kids: Armageddon

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Todd Barry: Domestic Shorthair

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • River Wild

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ★★★★

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

    ★★★

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Quicksand

  • Elevator Game

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Amy Schumer: Emergency Contact

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Crater

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Black Demon

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • EVERYTHING WILL KILL YOU - RIP

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Quasi

    ★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Paint

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Simulant

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Last Sentinel

    ★★

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Champions

    ★★½

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★