• Black Panther: Wakanda Forever

  • Justin Bieber: Our World

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★

  • Cinderella

    ½

  • The Card Counter

    ★½

  • Malignant

    ★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ½

  • Beckett

    ★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Lamb

    ½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Val

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • America: The Motion Picture

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Seance

    ★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Chadwick Boseman: Portrait of an Artist

  • Thunder Force

    ½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★