Sort by
  • Bama Rush

    ½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Air

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Whole Lifetime with Jamie Demetriou

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Paul T. Goldman

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • Matt Rogers: Have You Heard of Christmas?

    ★★★★★

  • TORNADO

    ★★★★★

  • She Said

    ★½

  • The Watcher

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Showing Up

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • I Love My Dad

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Dropout

    ★★★

  • Three Months

    ★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Leave Your Name

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • My Old School

    ★★★½

  • Sharp Stick

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • Landscapers

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • The Grucifixion

    ★★½