mich has logged 18 entries for films during June 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Warcraft

Warcraft

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Tickled

Tickled

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★
Edit this entry  
19
Zero Days

Zero Days

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Under the Sun

Under the Sun

2015
×
Read the review Edit this entry  
14
Spa Night

Spa Night

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Goat

Goat

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Angry Indian Goddesses

Angry Indian Goddesses

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Chevalier

Chevalier

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ten Years

Ten Years

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Sonita

Sonita

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mustang

Mustang

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Lure

The Lure

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hotel Coolgardie

Hotel Coolgardie

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Eyes of My Mother

The Eyes of My Mother

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lo and Behold: Reveries of the Connected World

Lo and Behold: Reveries of the Connected World

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★★½
Edit this entry