Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★½

  • Triskaïdékaphobie

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Anamnesis

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Rubbers

    ★★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • All The Pressures

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Mickey and Minnie Wish Upon a Christmas

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • The Baldies

    ★★★★

  • Injustice

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★