• A Stormy Night

    ★★½

  • La reina de los lagartos

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Black Box

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • The Paramedic

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Ghosts

    ★★½

  • Oasis

    ★★½

  • Apples

    ★★★½

  • Honey Cigar

    ★★★

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • Unknown Origins

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★½

  • High Score

  • MEKONG 2030

    ★★★

  • An American Pickle

    ★½

  • Formentor: el mar de las palabras

  • The Speed Cubers

  • Hamilton

    ★★★★

  • The Exception

    ★★★½

  • My Favorite War

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Gang

  • LOST IN L.A.

    ★½

  • Extraction

    ★½

  • Merkel: Anatomy of a Crisis

  • The Occupant

  • Mulan

  • Playdate with Destiny

    ★★½

  • Last and First Men

  • Superman: Red Son

    ★½

  • Onward

    ★★★½

  • Sisters Apart

    ★★★

  • Panthers

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Sergio

    ★½

  • Exile

    ★★★

  • Horse Girl

    ★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Cuties

    ★★½

  • The Painter and the Thief

    ★★★½

  • Lovecut

    ★★

  • Loop

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Our Seven-Day War

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Free Country

  • Violeta no coge el ascensor

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

  • Frozen II

    ★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Pullman

    ★★★

  • Coup

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • The Wolves

    ★★★

  • FOMO: Fear of Missing Out

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Endless Trench

    ★★½

  • Seventeen

    ★★½

  • Supernova

    ★★★

  • Phil Tippett: Mad Dreams and Monsters

    ★★★

  • Stories from the Chestnut Woods

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • The Twentieth Century

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★