RSS feed for MichNiehaus

MichNiehaus has logged 16 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★½
Edit this entry  
06
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★½
Edit this entry  
17
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★½
Edit this entry  
29
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★½
Edit this entry  
25
Marrowbone

Marrowbone

2017
×
★★½
Edit this entry  
19
Mad Max Beyond Thunderdome

Mad Max Beyond Thunderdome

1985
×
★★½
Edit this entry  
16
The Wandering Earth

The Wandering Earth

2019
×
★★½
Edit this entry  
11
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★½
Edit this entry  
30
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Edit this entry  
27
The Congress

The Congress

2013
×
★★½
Edit this entry  
24
Boundin'

Boundin'

2003
×
★★½
Edit this entry  
24
Luxo Jr.

Luxo Jr.

1986
×
★★½
Edit this entry  
23
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Edit this entry  
16
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★½
Edit this entry  
08
One Small Step

One Small Step

2018
×
★★½
Edit this entry  
12
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Edit this entry