RSS feed for MichNiehaus

MichNiehaus has logged 20 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Anima

Anima

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Holiday

Holiday

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
Applause

Applause

2009
×
★★★
Edit this entry  
27
LEGO Jurassic World: The Indominus Escape

LEGO Jurassic World: The Indominus Escape

2016
×
★★★
Edit this entry  
08
Playing Hard

Playing Hard

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Axolotl Overkill

Axolotl Overkill

2017
×
★★★
Edit this entry  
24
Kiki, Love to Love

Kiki, Love to Love

2016
×
★★★
Edit this entry  
24
Jack-Jack Attack

Jack-Jack Attack

2005
×
★★★
Edit this entry  
19
All Is Forgiven

All Is Forgiven

2007
×
★★★
Edit this entry  
16
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
The Good Son

The Good Son

2011
×
★★★
Edit this entry  
25
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
First Man

First Man

2018
×
★★★
Edit this entry  
21
End Game

End Game

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
Mirai

Mirai

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
Fauve

Fauve

2018
×
★★★
Edit this entry  
06
Purl

Purl

2018
×
★★★
Edit this entry  
31
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Edit this entry