Sort by

Ed has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Rio Grande

Rio Grande

1950
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Conan the Destroyer

Conan the Destroyer

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Losers

The Losers

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Silent Rage

Silent Rage

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Invincible Armour

The Invincible Armour

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Posse

Posse

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Lone Wolf McQuade

Lone Wolf McQuade

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The A-Team

The A-Team

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Hondo

Hondo

1953
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Crossroads

Crossroads

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Heaven Knows, Mr. Allison

Heaven Knows, Mr. Allison

1957
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Open Range

Open Range

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry