Sort by
  • Heart of Stone

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★½

  • AKA

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Hidari

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

    ½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Princess

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • EO

    ★★★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★